Rok szkolny 2021/2022 - PRZERWA WAKACYJNA w funkcjonowaniu przedszkola - 01- 31 sierpnia 2022 roku

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Czy smakują nam posiłki w przedszkolu? - spotkanie Rady Dziecięcej z przedstawicielem Cateringu.

Czy smakują nam posiłki w przedszkolu? - spotkanie Rady Dziecięcej z przedstawicielem Cateringu.

 

 

 

W dniu dzisiejszym odbyło się posiedzenie Rady Dziecięcej, która jest istotnym elementem społeczności przedszkolnej. Dzięki organizacji spotkań z dziećmi, możemy dowiedzieć się o ich przemyśleniach na różne tematy, które mają wpływ na funkcjonowanie naszej placówki.

 

 

 

 

Dziś poruszyliśmy temat posiłków, które serwowane są w naszej placówce przez zewnętrzną firmę cateringową KANZEON WROCŁAWSKI CATERING>  Przedstawicielem z ramienia cateringu była Pani Ania, która pracuje w naszej przedszkolnej kuchni. Pani Ania bardzo dobrze przygotowała się na to spotkanie, miała wiele pytań do naszych przedszkolaków.

 

Dzieci oceniły bardzo dobrze posiłki serwowane przez catering, bardzo lubią rosół, zupę pomidorową, ziemniaczki z kotlecikami, a furorę robią naleśniki. Najbardziej im smakują podwieczorki i już podzieliły się swoimi życzeniami na letnie, ciepłe dni – bardzo chcą zjeść wtedy lody, a najchętniej żeby były one na śniadanie, obiad i podwieczorek

Data dodania: 2021-01-28 18:35:08
Data edycji: 2021-01-28 18:43:53
Ilość wyświetleń: 259

„Jeśli szanujemy dziecko i podążamy za jego możliwościami,  to może ono zrobić więcej niż od niego oczekujemy,  a wszystko co dziecko potrafi – nauczycielowi zrobić nie wolno."

Helen Parkhurst
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook