Rok szkolny 2021/2022 - PRZERWA WAKACYJNA w funkcjonowaniu przedszkola - 01- 31 sierpnia 2022 roku

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

KAPSUŁA CZASU - ważna sprawa dla Kolorowego! (18.09.2021 r.)

KAPSUŁA CZASU - ważna sprawa dla Kolorowego! (18.09.2021 r.)

We wrześniu zeszłego roku dzieci wykonały wspaniałe rysunki. Było na nich przedszkole ich marzeń – bardzo piękne – kolorowe – widać było na nich nasz budynek i ogród. Dzieci marzyły o tyrolce w na placu zabaw – ogrodzie na dachu (wszystkie rysunki możecie zobaczyć tutaj: https://p43wroclaw.stronyzklasa.pl/przedszkole-przyszlosci-marzenia-przedszkolakow-grupa-1-4,349,pl)

 

Następnie wszystkie prace małych artystów zostały zapakowane w ogromny słój i zakopały w naszym przedszkolnym ogrodzie.

 

W czasie tegorocznych wakacji podczas modernizacji naszego placu przy pomocy wspaniałej firmy budowlanej KM-BUD z Katowic udało się ją wykopać! Musicie wiedzieć, że nie było to łatwe, prace modernizacyjne zostały przerwane i według zdjęć z zeszłego roku, szukaliśmy gdzie ona może być, liczyliśmy pręty w przęsłach płotu, trzeba było przenieść cięzkie przęsło, każdy z nas miał inny pomysł – może tu, a może tam…

 

Dzięki ogromnej intuicji Pana Gabrysia i Pana Piotra akcja zakończyła się sukcesem - bardzo im dziękujemy Firmie KM-BUD z Katowic  za zrozumienie potrzeb naszych przedszkolaków!

 

Kapsuła była cała, rysunki bezpieczne, jedynie uszkodzona była pokrywka - przecież w ogrodzie przez całe wakacje pracowała koparka!  Nasz skarb przejęła Kalinka i Pola, z Grupy 3 „Ważki”.  Rysunki zostały wyjęte, wyprasowane przez nasze Panie i zaprezentowane podczas otwarcia naszego nowego placu zabaw 15 września 2021 roku.

 

Są przepiękne!

Data dodania: 2021-09-18 07:52:45
Data edycji: 2021-11-20 18:53:37
Ilość wyświetleń: 224

„Jeśli szanujemy dziecko i podążamy za jego możliwościami,  to może ono zrobić więcej niż od niego oczekujemy,  a wszystko co dziecko potrafi – nauczycielowi zrobić nie wolno."

Helen Parkhurst
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook