Rok szkolny 2021/2022 - PRZERWA WAKACYJNA w funkcjonowaniu przedszkola - 01- 31 sierpnia 2022 roku

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Myszaczek. Nieprawdopodobne przygody maleńkiej myszki o sercu lwa. Max Kaplan Lev Kaplan

Myszaczek. Nieprawdopodobne przygody maleńkiej myszki o sercu lwa. Max Kaplan Lev Kaplan

 

Zapraszamy na opowieść o przygodach Myszaczka.  Możecie też podpatrzeć jak wspaniale Grupa 4 - pomarańczowa "Biedronki" wraz z Panią Gosią pracowała podczas zabaw i zajęć edukacyjnych.

 

W pikach do pobrania znajdziecie opis wraz ze zdjeciami tego co się u nas działo podczas cyklu zajęć z książką w tle, prezentujemy też jeden ze scenariuszy.

Możecie też przeczytać  fragment książki - udostępniony dzięki Wydawnictwu Esteri.

 

Jeśli zainteresuje Was maleńka myszka o sercu lwa i jej przygody to zachęcamy do wypożyczenia książeczki w naszej Bibliotece Przedszkolaka już w listopadzie bądź zakupienie jej do domowej biblioteczki w Księgarni Internetowej - https://esteri.pl/ksiazka/myszaczek-nieprawdopodobne-przygody-malenkiej-myszki-o-sercu-lwa.

 

  

 

Za opracowanie opisu zajęć i zabaw edukacyjnyc oraz scenariusza i udostęnenie zdjęć naszych przedszkolaków  serdecznie dziękujemy nauczycielce Gosi  z Grupy 4 - pomarańczowej "Biedronki".

 

 

Małgorzata Murzyniec - Nauczyciel wychowania przedszkolnego.

O mnie: Moja praca jest moja pasją. Bardzo cieszą mnie sukcesy, które odnoszą dzieci, ich radość, uśmiech, szczerość, odkrywanie talentów dzieci. Kolejne "małe zwycięstwa" są motorem do dalszego działania. Pomagając dziecku w drodze do wspaniałej przyszłości wzbogacam nie tylko świat dziecka, ale także swój własny. Ważne jest dla mnie zdobywanie nowych umiejętności i nieustanny rozwój. 

Data dodania: 2019-10-12 08:27:49
Data edycji: 2019-11-06 04:07:01
Ilość wyświetleń: 1104

„Jeśli szanujemy dziecko i podążamy za jego możliwościami,  to może ono zrobić więcej niż od niego oczekujemy,  a wszystko co dziecko potrafi – nauczycielowi zrobić nie wolno."

Helen Parkhurst
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook