Rok szkolny 2021/2022 - PRZERWA WAKACYJNA w funkcjonowaniu przedszkola - 01- 31 sierpnia 2022 roku

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

- Petronela z Jabłoniowego Sadu. Niespodzianka dla Lucjusza - Sabine Städing, SaBine Büchner

- Petronela z Jabłoniowego Sadu. Niespodzianka dla Lucjusza - Sabine Städing, SaBine Büchner

  

W tym roku szkolnym nasi wspaniali nauczyciele wykorzystują książki dla dzieci z Wydawnictwa Esterii do przygotowywania fabuły zajęć edukacyjnych.

 

W pikach do pobrania możecie w opisie i na zdjęciach podpatrzeć co się u nas działo podczas cyklu zajęć z książką w tle oraz zapoznać się ze scenariuszem z cyklu przeprowadzonych zabaw.

 

Jeśli zainteresuje Was mała bohaterka Petronela to zachecamy do wypożyczenia książeczki w naszej Bibliotece Przedszkolaka bądź zakupienie jej do Domowej Biblioteczki https://esteri.pl/ksiazka/petronela-z-jabloniowego-sadu-niespodzianka-dla-lucjusza

 

Za opracowanie opisu i scenariusza z zajęć i zabaw edukacyjnych oraz zdjęcia naszych przedszkolaków serdecznie dziękujemy nauczycielkom: Małgosi z Grupy 4 - pomarańczowej "Biedronki" i Jagodzie z Grupy 2 - żółtej"Bączki".

 

 

Małgorzata Murzyniec - Nauczyciel wychowania przedszkolnego.

O mnie: Moja praca jest moja pasją. Bardzo cieszą mnie sukcesy, które odnoszą dzieci, ich radość, uśmiech, szczerość, odkrywanie talentów dzieci. Kolejne "małe zwycięstwa" są motorem do dalszego działania. Pomagając dziecku w drodze do wspaniałej przyszłości wzbogacam nie tylko świat dziecka, ale także swój własny. Ważne jest dla mnie zdobywanie nowych umiejętności i nieustanny rozwój. 

 

Jadwiga Bieżewiec - Nauczyciel wychowania przedszkolnego.

O mnie: Praca z dziećmi jest dla mnie pasją i ogromną przyjemnością. W swojej pracy pragnę rozbudzać naturalną ciekawość świata u dzieci, pomagać im odnajdywać swoje talenty i pasje oraz rozwijać je. Staram się niczego dziecku nie narzucać, ale proponować i zachęcać do podjęcia aktywności, akceptować i dawać poczucie,że jest ważne, potrzebne i kochane.

Data dodania: 2019-10-02 22:06:23
Data edycji: 2019-10-14 06:28:59
Ilość wyświetleń: 683

„Jeśli szanujemy dziecko i podążamy za jego możliwościami,  to może ono zrobić więcej niż od niego oczekujemy,  a wszystko co dziecko potrafi – nauczycielowi zrobić nie wolno."

Helen Parkhurst
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook