Rok szkolny 2021/2022 - PRZERWA WAKACYJNA w funkcjonowaniu przedszkola - 01- 31 sierpnia 2022 roku

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Co to jest Kolorowe? - Lenka

Co to jest Kolorowe? - Lenka

Pewnego słonecznego dnia Lenka z mamą wybrały się na spacer do parku w poszukiwaniu kasztanów, żołędzi i liści aby zrobid stworki.

Zobacz mamo jakie piękne kolorowe listki – powiedziała zachwycona Lenka .

- Tak kochanie masz racje to nasza kolorowa Polska jesieo - odpowiedziała mama.

Tuż obok za drzewem chował się Antracyt, przysłuchując się o czym mówi Lenka wyszedł nieśmiało i pyta: - Przepraszam mam na imię Antracyt, chciałbym zobaczyd coś ciekawego i zastanawiam się co to jest” to kolorowe”? Możecie mi pomóc?

- Pewnie Antracytku zapraszamy Cię na wspólny spacer, a dowiesz się wszystkiego. Popatrz dookoła, teraz mamy kolorową jesieo, z drzew spadają liście żółte, złote i brązowe pięknie wirujące z wiatrem się bawiące. Tam w oddali czerwone jabłuszka na drzewie iskrzące.

Gdy tak chodzili i podziwiali jesień , zaczął padać deszcz a na niebie pojawił się piękny siedmiobarwny pas: - O zobacz Antracycie do góry na niebie jest tęcza, to taki kolorowy pas który powstaje po deszczu, po burzy na znak, że będzie pogoda – krzyknęła z przejęciem Lenka.

Data dodania: 2021-08-22 16:43:05
Data edycji: 2021-08-22 16:44:21
Ilość wyświetleń: 19

„Jeśli szanujemy dziecko i podążamy za jego możliwościami,  to może ono zrobić więcej niż od niego oczekujemy,  a wszystko co dziecko potrafi – nauczycielowi zrobić nie wolno."

Helen Parkhurst
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook